Ciesz się ruchomymi postaciami (3D) z opakowań draży

Bohaterowie znani z opakowań naszych draży tj.: KORSARZ, MARYNARZ I CLOWN biorą udział w niezwykłej zabawie połączonej z nauką i jako ożywione postacie w technologii 3D przekazują w formie krótkich wypowiedzi ciekawe informacje z różnych dziedzin.

KORSARZ - podróżnik opowiada ciekawostki geograficzne,
MARYNARZ dzieli się znajomością faktów przyrodniczych a
CLOWN jak to CLOWN – zobaczcie i posłuchajcie sami.

Nasi bohaterowie co tydzień będą opowiadać inną historię a przekazane w poprzednich tygodniach informacje będą przypominane na naszej stronie internetowej - Historie Korsarza - Historie Marynarza - Historie Clowna

Do udziału w zabawie i w nauce zapraszamy użytkowników urządzeń mobilnych posiadających system Android lub IOS. Aby  zobaczyć ruchome postacie i przekonać się, że opowiadają naprawdę interesujące rzeczy należy pobrać darmową aplikację alARo ze sklepu Google Play (dla systemu Android) lub Appstore (dla systemu IOS), upewnić się że urządzenie jest połączone z internetem, uruchomić aplikację alARo, odczekać krótką chwilę w celu aktualizacji aplikacji, zaopatrzyć się w co najmniej jedno opakowanie z trzech takich draży, nakierować obiektyw urządzenia na wybraną postać i bawić się oglądając przygotowane animacje.

Sprawdź co potrafią nasze Draże i pochwal się tym znajomym ! Kup draże Skawa, pobierz aplikację Alaro na swój tablet lub telefon z systemem Android https://goo.gl/SSlnDN lub IOS (Apple) https://goo.gl/K9afPF i zobacz co mają do powiedzenie Korsarz, Clown oraz Marynarz :)

Opublikowany przez Skawa Wadowice 28 lutego 2016 r.

 

Clown

Czy widziałeś już co potrafią nasze Draże? Jeśli nie to sprawdź sam i powiedz o tym znajomym ! Kup draże Skawa, pobierz aplikację Alaro na swój tablet lub telefon z systemem Android https://goo.gl/SSlnDN lub IOS ( Apple ) https://goo.gl/K9afPF i zobacz co mają do powiedzenie Clown, Korsarz oraz Marynarz.

Opublikowany przez Skawa Wadowice na 18 marca 2016